CAYMA HAKKI

Ürünlerin tesliminden itibaren , fatura ibrazıyla birlikte 14 iş günü içerisinde ürünü iade etme , cayma hakkınız bulunmaktadır. Ancak ürünler yıpranmamış, yıkanmamış ve işlem görmemiş biçimde ambalajında iade edilmelidir.

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür. İade edilecek ürünlerin faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürünleri PTT Kargo veya Aras Kargo ile iade edebilirsiniz. İade veya değişim nedeniyle gönderilen kargolarınız için tarafınızdan ücret talep edilmemektedir. İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri değişim koşullarına uygun olduğu taktirde ayrıca Mağazalarımızdan da faturanızı beyan ederek 30 gün içinde değişimini yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarının hesabınıza yatırılmasından önce, ürünlerin tarafımıza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrol edilmesi gereklidir. Bu süreçlerden sonra ürünün tutarı, 10 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere onetico.com herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır.

MESAFELİ SATIŞ SÇZLEŞMESİ

Sözleşmede, "Satıcı" mal ve hizmet sağlayan tüzel kişiliği, "Alıcı" ise tüketiciyi temsil etmektedir. Satıcı ile Alıcı e-ticaret kapsamında yapılan ticaretten kaynaklanan Mesafeli Satış Sözleşmesi çerçevesinde mal veya hizmet alımını gerçekleştirir. Burada kargo taşıması yoluyla satışı gerçekleştirilen mal veya hizmet Alıcı'ya eksiksiz ve istediği şekilde teslim edilmelidir. 

KIZ-ERKEK ÇOCUK GİYİM www.onetico.com